KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12433607
nr 1243 3607
Valerij Chirkov (f. 1943). "Sunshine I can fly". Signerad. Olja på pannå, 76x46
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:03:31
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)